#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бориспіль
Бровари
Кримінальні новини

Бориспільський підприємець незаконно заволодів об’єктом незавершеного будівництва у Броварах

05.02.2020 0 Оксана Кириленко 0

В листопаді 2019 року директор одного із бориспільських підприємств з корисливих мотивів та за попередньою змовою з групою осіб заволодів об’єктом незавершеного будівництва, розташованого у Броварах. Для цього зловмисники завчасно виготовили підроблені документи. 

Щоб довести вину посадовця, викрити та документувати його неправомірну діяльність, була залучена велика кількість працівників поліції з різних підрозділів. 

Поліцейські провели ряд слідчих дій, призначили усі необхідні експертизи. Для проведення обшуків звернулись до Бориспільського суду і отримали ухвалу. Після чого бориспільські слідчі провели низку санкціонованих обшуків за місцем проживання підозрюваних осіб. 

Підприємець підозрюється у вчинені кримінального провадження за ч. 4 ст. 190 КК України, відкритого за фактом заволодіння майном, шляхом обману та вчинене в особливо великих розмірах. 

Відділ комунікації поліції в Київській області