Бориспільський підприємець незаконно заволодів об’єктом незавершеного будівництва у Броварах
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/3_original.jpeg)
В листопаді 2019 року директор одного із бориспільських підприємств з корисливих мотивів та за попередньою змовою з групою осіб заволодів об’єктом незавершеного будівництва, розташованого у Броварах. Для цього зловмисники завчасно виготовили підроблені документи.
Щоб довести вину посадовця, викрити та документувати його неправомірну діяльність, була залучена велика кількість працівників поліції з різних підрозділів.
Поліцейські провели ряд слідчих дій, призначили усі необхідні експертизи. Для проведення обшуків звернулись до Бориспільського суду і отримали ухвалу. Після чого бориспільські слідчі провели низку санкціонованих обшуків за місцем проживання підозрюваних осіб.
Підприємець підозрюється у вчинені кримінального провадження за ч. 4 ст. 190 КК України, відкритого за фактом заволодіння майном, шляхом обману та вчинене в особливо великих розмірах.
Відділ комунікації поліції в Київській області