Бориспільський пауерліфтер здобув друге місце на чемпіонаті України
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/65306603_344022226289499_1895234600888696832_n.jpg)
У місті Коломия відбувся чемпіонат України із пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/65197142_344023572956031_5391237632216793088_n.jpg)
Вихованець Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи Горецький Павло завоював друге місце у ваговій категорії до 93 кг. Крім цього, Павло отримав малу золоту нагороду у присіданнях та бронзу в жимі лежачи. Спортсмен тренується під керівництвом Ликова Юрія Володимировича.