Новини
Бориспіль

Бориспільську РДА звинувачують у адміністративному тиску


Сільський голова села Гора Дмитрів Роман Миколайович 25 квітня на ІІ засіданні чергової 71 сесії сільської ради заявив, що на директора дитячого садочка Коваль Ніну Миколаївну почався адміністративний тиск зі сторони району.

"Ми йдосі живемо у Радянському Союзі, коли відбувається замилювання очей. Через те, що ми підняли питання гостро і не мовчимо відбувається певний адміністративний тиск для того, щоб Ніна Миколаївна мовчала. У цьому місяці їй не доплатили відсоток за керівництво. Наш садочок був один із найкращих у районі і завжди ставився в приклад і те, що в цьому місяці Ніна Миколаївна недоотримала грошей являється адміністративним тиском", - розповів очільник села Гора.

Але Роман Дмитрів сподівається, що це робота колишньої влади, а із обранням нового президента все зміниться.

25 квітня повинна була відбутися сесія на якій планувалося голосування за виділення коштів на ремонт дитячого садочка "Берізка", але потрібна кількість депутатів не прийшли. Сільський голова стверджує, що на капітальний ремонт садочка потрібно виділити 18 млн грн, але більшість депутатів із цим не погоджуються.

Також з'явилася інформація про те, що повинен розпочатися ремонт електромережі ДНЗ «Берізка». Замовник робіт Управління гуманітарного розвитку Бориспільської районної державної адміністрації. Виконавець робіт ФОП Рибалка І.М.Перелік робіт: заміна лічильника та упорядкування шафи обліку, прокладка окремих трас до кухні, заміна автоматів в електрощитових. Підрядник має досвід виконання подібних робіт. Така сама проблема була в садочку села Любарці. Після виконання подібних робіт проблема з перевантаженням електропроводки зникла. Роботи в Любарцях виконував той самий підрядник. Вартість зазначених робіт садочку складе 98 000 грн. Оплачує район. Садочок під час робіт закривати не будуть. Роботи будуть виконуватися в період, коли дітей в садочку не буде.