Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль

Бориспільського району може не бути


Згідно проекту адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київської області, який представив Департамент містобудування та архітектури КОДА, Бориспільський район перестає існувати, як окрема адміністративна одиниця і входить до Броварського району.

Якщо це дійсно відбудеться тоді КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» втрачає свій статус регіональної. І лікуватися громадянам із району прийдеться у Броварах.

Ця інформація суперечить вказівці новопризначеного очільника КОДА про необхідність перебудовувати бориспільську лікарню до другого рівня (рівень райцентрів).

Загалом на прес-конференції у Київському Центрі розвитку місцевого самоврядування КОДА винесла пропозиції щодо створення у Київській області п’ять районів.

“Ми запропонували Броварський район, доволі великий по території і доволі складний по доступності, розділити на два, і одним з центрів бачимо Переяслав-Хмельницький район. Усі межі нових майбутніх районів йдуть за новим принципом — за межами об’єднаних територіальних громад, які базуються саме на проєкті змін до перспективного плану”, - розповів в.о. директора департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації Дмитро Ликов.

Ці пропозиції передані в Мінрегіонбуд, проте поки що пропозиція КОДА не була підтримана.

Згідно з пропозиціями Мінрегіону, проєкт адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київської області передбачав 45 ОТГ, з яких 24 міських, 14 селищних та 7 сільських. А також 4 об’єднані райони : Білоцерківський з населенням 487,2 тис. осіб, Броварський з населенням — 435,9 тис осіб, Васильківський з населенням 435,8 тис. осіб, Ірпінський з населенням 358,8 тис. осіб.

Інтернет-дописувачам така пропозиція недовподоби: " Нові райцентри наклепали зручними не для людей і громад, а для столиці і чиновників", - висловлює свою думку один із дописувачів.