Новини
Бориспіль
Екологія

Бориспільські випускники відмовилися від повітряних кульок


27 червня 301 випускник розпочне доросле життя. Але цьогорічний випускний вечір буде відрізнятися від інших, адже підлітки не будуть використовувати повітряні кульки.

Заступник міського голови Людмила Пасенко розповіла, що цю ініціативу Бориспіль перехопив у тернопільських школярів і діти охоче її підтримали. Із новинки також на центральній площі міста для випускників будуть розміщенні фотозони.

Зауважимо, що повітряні кульки після запуску у повітря шкодять навколишньому середовищу та тваринам і у суспільстві почастішали заклики еко-активістів відмовитися від їхнього використання під час прийдешніх випускних та інших святкувань.

Повітряні кульки можуть подолати великі відстані, забруднюючи найвіддаленіші і незаймані куточки нашої країни. Після відпускання в небо кульки падають назад на поверхню землі та у водойми. Термін їхнього розкладання складає від 4 років, капронових стрічок — понад 100 років.

Натуральні латексні кульки класифікуються як пластикові відходи через зовнішні фізичні характеристики матеріалу. А пластик – дуже шкідливий для довкілля, тварин та здоров’я людини.