Новини
Бориспіль
Здоров'я

Бориспільські війни: будівництво амбулаторії призупинено


У місті Бориспіль масово будують нові амбулаторії сімейної медицини. Вже функціонують 5 планується будівництво іще 2. Але очільник Борисполя розповів про неприємну ситуацію, яка заважає будівництву.

"Ми вчора відкривали нову амбулаторію сімейної медицини по вулиці Лютнева 12 і дуже поспішали із її відкриттям, тому що із 1 квітня у місті повинні були розпочатися роботи з будівництва чергової амбулаторії на вулиці Київський Шлях 11. Пройшов тендер, виграла компанія ТОВ "ФЕНІКС ЛЕКО" із міста Бровари, яка оцінила роботу на 200 000 дешевше ніж інші компанії.

І от наші місцеві, не буду називати імена, вчора заявили, що не допустять, щоб броварська компанія будувала у Борисполі, тому що місцеві повинні будувати", - емоційно розповів мер Борисполя Анатолій Федорчук членам виконавчого комітету.

У зв'язку з цим протистуючі особи написали лист до Антимонопольного комітету і рішення по будівництву було заблоковано.

"Зараз ми втрачаємо місяць або й більше часу. Ситуація із лікарями така, що ми швидко повинні забезпечити їх робочими місцями".

Антимонопо́льний коміте́т Украї́ни(АМКУ) — державний орган зі спеціальним статусом, що має забезпечувати державний захист конкуренції у підприємницькій діяльності та у сфері державних закупівель.