Новини
Бориспіль
Вибори
Політика

Бориспільщина: жителі Кучакува просять замінити депутата від округу


Мова йде про Миколу Миколайовича Дженжебіра, депутата від партії «НАШ КРАЙ», який закріплений за кучаківською громадою.

Скріншот із відео Володимира Дехтяра

Замінити депутата представники громади Кучакова попросили у новообраного голови Бориспільської ОТГ Володимира Борисенка під час його візиту у село.

Жителі Кучакова хочуть, щоб депутата Миколу Дженжебіра відкликали від кучаківської громади, а їм представили іншого депутата.

Враховуючі всі ті дії, зроблені за 15 років, які довели до поганого стану всі дороги, кладовища і все інше, люди попросили: «Звертаємося до міського голови Борисполя Володимира Борисенка з проханням на найближчій сесії міської ради прийняти рішення про відсторонення депутата Бориспільської міської ради Дженжебіра Миколу від виконання обов'язків кучаківської громади, бо до сьогодні це ніякої користі не принесло, а лише навпаки. Просимо призначити на наш округ іншого депутата» .

На що Володимир Борисенко відповів, що депутат - це обрана посада, і сесія міської ради не може його відсторонити. Він пообіцяв зареєструвати це звернення. І комунікувати з цього питання буде через старосту села.

Після чого представник села зазначив, що люди хочуть бачити на посаді старости Дехтяра Володимира: «Якщо Дженжебір буде курірувати ці села, а ми вимагаємо обрати старостою Володимира, то це буде війна, а не робота. Дженжебір буде мстить нашому старості і нашим селам. Коли ми не голосували за нього останні 10 років, то він сказав, що для нас (селян) робити нічого не буде».

Борисенко відповів, що не дасть ображати старосту - бо це його представник. Після 20 хвилин перерви старостою був обраний Володимир Дехтяр (партія «Європейська Солідарність»).

Фото із Фейсбук сторінки Володимира Дехтяра

Зазначимо, що зять Миколи Дженжебіра Євген Руденко також балотувався на посаду старости Кучакова. Однак, коли він хотів виступити перед людьми, то ті почали скандувати: «ганьба!». Сам Микола Дженжебір надати коментар відмовився.

Довідка. Микола Дженжебір – народився 03.01.1962 р., освіта вища. Голова Кучаківської сільської ради Бориспільського району Київської області. Живе у с. Кучаків. Згідно декларації, має 7 земельних ділянок у Бориспільському районі. На окрузі №1 за нього проголосувала 131 людина.

Микола Дженжебір, Фото: Бориспільська РР

Читайте на "Погляді", хто вирішує долю Борисполя. Також ми писали, що Бориспіль та Переяслав ділять 30 млн залишків районного бюджету.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.