Бориспільщина: жителі Кучакува просять замінити депутата від округу
Мова йде про Миколу Миколайовича Дженжебіра, депутата від партії «НАШ КРАЙ», який закріплений за кучаківською громадою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Novyj-rysunok-5.jpg)
Замінити депутата представники громади Кучакова попросили у новообраного голови Бориспільської ОТГ Володимира Борисенка під час його візиту у село.
Жителі Кучакова хочуть, щоб депутата Миколу Дженжебіра відкликали від кучаківської громади, а їм представили іншого депутата.
Враховуючі всі ті дії, зроблені за 15 років, які довели до поганого стану всі дороги, кладовища і все інше, люди попросили: «Звертаємося до міського голови Борисполя Володимира Борисенка з проханням на найближчій сесії міської ради прийняти рішення про відсторонення депутата Бориспільської міської ради Дженжебіра Миколу від виконання обов'язків кучаківської громади, бо до сьогодні це ніякої користі не принесло, а лише навпаки. Просимо призначити на наш округ іншого депутата» .
На що Володимир Борисенко відповів, що депутат - це обрана посада, і сесія міської ради не може його відсторонити. Він пообіцяв зареєструвати це звернення. І комунікувати з цього питання буде через старосту села.
Після чого представник села зазначив, що люди хочуть бачити на посаді старости Дехтяра Володимира: «Якщо Дженжебір буде курірувати ці села, а ми вимагаємо обрати старостою Володимира, то це буде війна, а не робота. Дженжебір буде мстить нашому старості і нашим селам. Коли ми не голосували за нього останні 10 років, то він сказав, що для нас (селян) робити нічого не буде».
Борисенко відповів, що не дасть ображати старосту - бо це його представник. Після 20 хвилин перерви старостою був обраний Володимир Дехтяр (партія «Європейська Солідарність»).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/52602064_10211811341313039_668464969032925184_o.jpg)
Зазначимо, що зять Миколи Дженжебіра Євген Руденко також балотувався на посаду старости Кучакова. Однак, коли він хотів виступити перед людьми, то ті почали скандувати: «ганьба!». Сам Микола Дженжебір надати коментар відмовився.
Довідка. Микола Дженжебір – народився 03.01.1962 р., освіта вища. Голова Кучаківської сільської ради Бориспільського району Київської області. Живе у с. Кучаків. Згідно декларації, має 7 земельних ділянок у Бориспільському районі. На окрузі №1 за нього проголосувала 131 людина.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/unnamed-1-2.jpg)
Читайте на "Погляді", хто вирішує долю Борисполя. Також ми писали, що Бориспіль та Переяслав ділять 30 млн залишків районного бюджету.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.