Новини
Бориспіль
Екологія

Бориспільщина: село Вороньків на межі екологічної катастрофи


Фото: "Бориспільський ринок"

У інтернет-мережі з'явилося відео, як неподалік села Вороньків у так званому "Бойковому яру" у якому розміщене незаконне сміттєзвалище невідомі чоловіки викидають із вантажівки сміття.

Активісти викликали на місце події поліцію та з'ясували, що чоловіки працюють на місцевого приватного підприємця, який має мережу аптек по району.

Небайдужий громадянин стверджує, що багато підприємців та місцевих жителів звозять сміття до "Бойкового яру", тим самим підштовхуючи Вороньків до межі екологічної катастрофи. Також чоловік повідомляє, що вороньківські комунальники теж звозять сміття до яру.

https://www.facebook.com/sadovskiy.vova/videos/2183369865063171/

"Сільська рада Воронькова підписала договір на утилізацію сміття із ТОВ “ЕКО-СЕРВІС”, що знаходиться біля села Глибоке, однак сміття вивозиться сюди, у "Бойків яр",- розповідає чоловік.

Очільник села Вороньків, Яструб Ніна Іванівна повідомила, що знає про ситуацію, але ділянки на яких розміщується сміттєзвалище знаходиться у приватних руках.

"Ми написали листи, щоб знайти власників, тому що земля приватизована, але поки що їх імена невідомі",- говорить голова села.

Також сільський голова заперечує інформацію про те, що вороньківські комунальники вивозять сміття до "Бойкового яру" і запевняє, що відходи утилізуються на Глибоцькому сміттєзвалищі.

Зі слів місцевих жителів урочище "Бойків яр" колись було мальовничим куточком. Над яром знаходиться найвища географічна точка району - Писарська гора, яка  має висоту 131,8 м над рівнем моря.

Але людське невігластво та байдужість влади знищили безцінний куточок природи.