Новини
Бориспіль

Бориспільщина: на капітальний ремонт шкіл виділили 10 млн грн


На 6 шкіл у Бориспільському районі чекає капітальний ремонт.

Згідно інформації Бориспільської РДА на капітальний ремонт шкіл у  Старому виділили – 1 млн грн, у Вишеньках та Щасливому – відповідно, по 500 тис.; по 1,5 млн грн отримають Гнідин,  Рогозів  та  Глибоке. Решту коштів спрямують  на підготовку навчальних закладів до нового навчального року.

Для управління капітального будівництва проведено як зняття планових призначень, так і встановлено нові призначення по нових об’єктах: у Горі – 10 млн на будівництво школи, Глибокому – 1,5 млн грн на будівництво свердловини на території школи, на капітальний ремонт ДНЗ в Петропавлівському – 1,5 млн грн та 600 тис. для початку тендерних торгів щодо ремонту  інфекційного відділення.

Для управління соцзахисту населення видатки підуть  виключно на забезпечення діяльності  програми «Турбота» в частині депутатських повноважень – 1 млн 800 грн, та  огорожу стаціонарного відділення для одиноких, що в Ревному.

Управління економіки охоплює видатки на охорону здоров’я: призначеннями забезпечується програма роботи невідкладної медичної допомоги, що функціонує в період реформування до кінця року – 500 тис. грн, таку ж суму спрямують на ремонт хірургічного відділення. 800 тис. грн знімається від проведення торгів по мамографу. Загальна сума призначень, що спрямовуватимуться на охорону здоров’я, 1 млн 688 тис грн.

Для успішного початку опалювального сезону на всі бюджетні установи, де є газові котельні, передбачені планові призначення забезпечення датчиками, що передаватимуть електронні показники лічильника до газового господарства. Це обов’язкова вимога, без якої не надаватимуться якісні послуги з газопостачання.

Фінансове управління передало трансферт виключно на соціально-економічний розвиток населених пунктів – 29 млн 900 тис грн. За минулий рік та майже півріччя 2019-го  сільські ради виключно на соціально-економічний розвиток населених пунктів отримали 155,1 млн грн бюджетних коштів.

Нагадаємо, пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання відбулося 6 червня 2019 року. В роботі сесії взяли участь голова Бориспільської районної ради Владислав Байчас, перший заступник голови Бориспільської РДА Руслан Садовський.