Новини
Бориспіль
Здоров'я

Бориспільщина: лікарню в с. Старе передали громаді села


На засіданні 30 сесії Бориспільської районної ради депутати передали будівлю Старівської дільничної лікарні у комунальну власність територіальної громади с. Старе.

У районі такі дільничні лікарні ще є в Любарцях, Вишеньках, Рогозові та Воронькові. Наразі районний Центр первинної медико-санітарної допомоги орендує ці будівлі в районної лікарні. Щоб оформити право власності на вищезгадані будівлі, заступник голови районної ради Іван Недогибченко порадив сільським головам звернутися до райради з відповідним клопотанням.

Тоді будівлі віддадуть в оренду Центру первинної медико-санітарної допомоги і там дільничні лікарні здійснюватимуть свою виробничу діяльність.

10 липня під час робочого візиту до Борисполя президент України Володимир Зеленський відвідав, зокрема, і районну лікарню. Під час візиту йшлося про будівництво нового корпусу. Вже наступного дня на виконання доручення президента під час наради у голови Київської ОДА за участі голови Бориспільської районної ради, голови Бориспільської районної держадміністрації, міського голови Борисполя та головного лікаря обговорили проблемні питання медичного закладу і розглянули пропозицію внести на розгляд чергової сесії районної ради питання про зміни до статуту КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» і включити до числа засновників Бориспільську міську раду у встановленому законодавством порядку. Наразі ведуться перемовини з містом: після проведення сесії міської ради у районі проведуть позачергове пленарне засідання щодо затвердження нової редакції Статуту.

За інформацією Бориспільської РДА