Новини
Бориспіль

Бориспільщина: автобусний маршрут №941К можуть відмінити


Жителям села Гора потрібно обрати між ціною та безпекою подорожуючи маршрутним транспортом.

Із 12 березня 2019 року – в тестовому режимі – почав діяти новий автобусний маршрут №941К: с. Гора – метро «Харківська». Поява нового маршруту була обумовлена тим, що мешканці житлового комплексу «Кантрі Хауз» скаржились на відсутність транспортної інфраструктури в селі, оскільки ЖК знаходиться далеко від зупинок «Чубинське» та «Гора», і до школи та садочка далеко йти. А автобусні маршрути, що курсують транзитом по вулиці Центральній, не зупиняються, оскільки завжди переповнені.

Поява маршруту дала можливість мешканцям комфортно та безпечно доїхати з дітьми до садочка та школи та до інших населених пунктів, зокрема Києва.

Перевізник ТОВ «Троїцька артіль», який почав здійснювати перевезення людей до Києва і в Гору найближчим часом буде змушений закрити маршрут. Як пояснив представник перевізника, «…у зв’язку з низькою наповненістю автобуса», а ще тому, що мешканці житлового комплексу «Кантрі Хауз», надають перевагу та користуються послугами розвозки, яка коштує на 10 гривень дешевше, але немає ліцензії на перевезення людей.

Тому жителі «Кантрі Хауз» повинні із повною відповідальністю обрати: або користуватись послугами маршрутного автобуса №941К, який на законних підставах та на постійній основі робитиме перевезення людей, чи користуватись послугами дешевої розвозки.