Бориспілець на скутері втікав від патрульних
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64209808_1427098097463779_3514877866405789696_n.jpg)
Патрульні поліцейські наздоганяли скутериста, який був, ймовірно, під дією наркотиків.
На вулиці Київський шлях міста Бориспіль сьогодні патрульні помітили підозрілого чоловіка на скутері.
Як тільки 32-річний водій побачив охоронців порядку, першою його реакцією була різка зміна напрямку руху. Наступною – втеча від патрульних.
На превеликий жаль втікача, інспектори швидко його наздогнали. Під час спілкування патрульні виявили ознаки наркотичного сп’яніння у останнього.
Щоб дізнатись справжній стан чоловіка і, у разі негативного результату, відпустити його без складання адмінматеріалів, патрульні запропонували водієві пройти огляд на стан сп’яніння у лікаря-нарколога. Та чоловік, у присутності двох свідків, відмовився.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/62262948_1427098110797111_4688575334709198848_n.jpg)
Охоронцям порядку нічого більше не лишалось, як скласти на 32-річного водія протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (відмова від огляду на стан сп’яніння) та постанову за ч.4 ст.126 КУпАП (керування ТЗ особою, позбавленою права керування). А сам скутер патрульні передали під розписку тверезому родичу.