#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль

Бориспілець на скутері втікав від патрульних

11.06.2019 0 Оксана Кириленко 0

Патрульні поліцейські наздоганяли скутериста, який був, ймовірно, під дією наркотиків.

На вулиці Київський шлях міста Бориспіль сьогодні патрульні помітили підозрілого чоловіка на скутері.

Як тільки 32-річний водій побачив охоронців порядку, першою його реакцією була різка зміна напрямку руху. Наступною – втеча від патрульних.
На превеликий жаль втікача, інспектори швидко його наздогнали. Під час спілкування патрульні виявили ознаки наркотичного сп’яніння у останнього. 
Щоб дізнатись справжній стан чоловіка і, у разі негативного результату, відпустити його без складання адмінматеріалів, патрульні запропонували водієві пройти огляд на стан сп’яніння у лікаря-нарколога. Та чоловік, у присутності двох свідків, відмовився.

Охоронцям порядку нічого більше не лишалось, як скласти на 32-річного водія протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (відмова від огляду на стан сп’яніння) та постанову за ч.4 ст.126 КУпАП (керування ТЗ особою, позбавленою права керування). А сам скутер патрульні передали під розписку тверезому родичу.

Патрульна поліція Київської області