Бориспіль: за добу шестеро водіїв потрапили у ДТП
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61023919_1409626295877626_6116431048986329088_n.jpg)
Із приходом теплої пори року у Борисполі почастішали випадки дорожньо-транспортних пригод.
В другій половині вчорашнього дня на автодорозі Київ-Харків відбулося ДТП без потерпілих. Водій автівки Renault Logan здійснив рух заднім ходом та скоїв зіткнення з автівкою Chevrolet Aveo, що призвело то механічних ушкоджень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61021093_1409626242544298_8379848031947718656_n.jpg)
Патрульні у свою чергу взяли всі пояснення водіїв. Учасники дорожнього руху скористалися європротоколом, що суттєво пришвидшило вирішення цієї пригоди.
О другій ночі водійка Hyundai Accent потрапила в подібну ситуацію. Інспектори встановили, що під час руху заднім ходом вона не впевнилась в безпечності маневру та здійснила зіткнення з автомобілем Daewoo Lanos. Водій авто Daewoo Lanos обійшовся лише механічним пошкодженням власної автівки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61192076_1409626325877623_971513124089757696_n.jpg)
42-річна водійка авто Hyundai отримала від патрульних адмінматеріал за ст. 124 КУпАП (порушення ПДР, що спричинило ДТП).
А близько 8 ранку при в’їзді у Бориспіль зі сторони Києва патрульним надійшов ще один виклик. Як встановили інспектори, авто Renault Megane, здійснюючи поворот ліворуч, не надав перевагу в русі авто Citroen C2, який рухався назустріч. Наслідок - зіткнення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61438634_1409626352544287_4751959989617164288_n.jpg)
Охоронці порядку склали на обох водіїв відповідні адмінматеріали: водій автівки Renault отримав протокол за ст. 124 КУпАП (порушення ПДР, що призвело до ДТП), а водійка авто Citroen, оскільки вона не мала полісу обов’язкового страхування, отримала постанову за ч.1 ст.126 КУпАП.