Новини
Бориспіль

"Бориспіль" вперше увійшов до топ-15 аеропортів Європи


 За 4 місяці 2021 року аеропорт "Бориспіль" піднявся на 14 місце

Про це повідомив голова Наглядової ради ДП МА "Бориспіль" Володимир Жмак, посилаючись на звіт ACI Europe.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" випередив аеропорти Відня, Риму, Лісабону, Афін, Мюнхену, Женеви, Цюриха, Мілана, Барселони, Брюсселя, Стокгольму, Варшави та ще понад 300 найбільших аеропортів Європи.

"Реагуючи на виклики пандемії, у 2020 році ми розробили «Антикризову програму» відновлення роботи аеропорту "Бориспіль". І останні результати підтверджують, що обраний нами шлях – правильний. Такий результат став можливим завдяки злагодженій роботи всіх підрозділів аеропорту задля розвитку авіаційної мережі та відновлення пасажиропотоку", -

Володимир Жмак

Він додав, що станом на травень 2021 року аеропорт "Бориспіль" вже відновив 60% рейсів відносно показників 2019 року. При цьому, станом на травень цього року країни-учасниці "Євроконтролю" відновилися лише на 39% відносно 2019 року. Відтак аеропорт відновлюється у півтора рази швидше.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв, як вздовж злітної смуги аеропорту ліквідували стихійне сміттєзвалище та оштрафували порушників.

Також ми писали, що у зв’язку з ремонтом проїзд до Борисполя буде тимчасово закритий.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: kbp.aero