Новини
Бориспіль

Бориспіль: що буде замість "Урожайного"


Фото: Ігор Меценат

У центрі міста багато років працював продуктовий магазин "Урожайний". Однак у минулому році бориспільців здивувало його раптове закриття.

І от нещодавно у приміщенні "Урожайного" почався бурхливий ремонт. Громадяни у соціальній мережі висували багато теорій, що до того, що саме відкриється у такому зручному місці. Дехто припускав, що там буде чергова "наливайка", інші із острахом підозрювали, що відкриється заклад ігрових автоматів.

Але, що там буде насправді розповів перший заступник міського голови Микола Корнійчук. За словами посадовця приміщення у якому розміщувався магазин знаходиться у комунальній власності міста. Тож після ретельного ремонту туди переселиться Управління містобудування та архітектури Бориспільської міської ради.

На даний час управління архітектури знаходиться у аварійній будівлі, де колись розміщувалося пожежне депо по вулиці Київський Шлях, 74.

На запитання, яка доля чекає на одне із найстаріших будівель Борисполя Микола Корнійчук повідомив, що його знесуть або збудують нову будівлю за архітектурним зразком "пожарки".

Фото: prostroy.com