Бориспіль: п'яний водій вчинив ДТП та намагався втекти
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/62354061_2413900325498422_8105142984552480768_n.jpg)
Молодий чоловік на підпитку збив дорожній знак та в'їхав в клумбу.
Вчора близько 23-ї години інспектори отримали виклик про те, що в селі Щасливе, на АЗС «ОККО» сталась ДТП без потерпілих. Інспекторам знадобилось близько 5 хвилин аби прибути на місце та побачити, що горе-керманич автомобіля Opel Vectra збив дорожній знак та в'їхав в клумбу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61602112_2413900358831752_7754659093259747328_n.jpg)
Патрульні поліцейські почали з’ясовувати всі обставини події. Як виявилось, водій рухаючись на своєму автомобілі, не обрав безпечної швидкості, не врахував дорожню обстановку та не був уважний за кермом, внаслідок чого і сталось ДТП. А як пояснив заявник, водій ледь не збив його та опісля, похитуючись вийшов з автомобіля, забрав речі та намагався втекти. Чоловіка затримали працівники ДСО, які прибули на декілька хвилин раніше.
Під час спілкуватись з порушником патрульні поліцейські виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти перевірку на стан сп'яніння. Але водій відмовився проходити перевірку як на місці події ,так і в медичному закладі в присутності двох свідків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61617181_2413900345498420_1340289946816086016_n.jpg)
На водія охоронці порядку склали два протоколи: за ст. 124 КУпАП (порушення ПДР, що призвело до ДТП) та за ст.130 КУпАП (водіння в стані сп’яніння), та винесли постанову за ст.126 КУпАП (керування транспортним засобом без відповідних документів).