Бориспіль: нехтування правилом дотримання дистанції призвело до ДТП
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67214598_2450051798549941_1432680040587329536_n.jpg)
24 липня на вулиці Київський Шлях інспектори оформлювали дорожньо-транспортну пригоду.
Причиною її скоєння стало те, що водій автомобіля Hyundai Sonata знехтував правилом дотримання дистанції внаслідок чого зіткнувся з автомобілем Mitsubishi.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67521574_2450051791883275_1210983900466118656_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67065071_2450051785216609_5048053871067267072_n.jpg)
На щастя обійшлось без потерпілих. Проте обидві автівки зазнали механічних пошкоджень, а порушник отримав протокол за ст.124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди) та залишився без посвідчення водія.