Новини
Бориспіль

Бориспіль: на нараді виконавчих служб сталася бійка


Сьогодні 13 травня на нараді виконавчих служб міста сталася бійка між керівником ТОВ "Ботанік маркет" Розумовським Володимиром та начальником відділу з благоустрою Рустамом Хамракуловим.

Причиною конфлікту стало намагання Розумовського задати питання міському голові Анатолію Федорчуку.

На що директор КП «Бориспільводоканал» Олександр Гануш відреагував агресивно і повідомив, що не хоче слухати людину, яка у соціальних мережах зводить наклепи на міську раду Борисполя.

Після цього Розумовський продовжив говорити і вже із кулаками його почав виштовхувати із кабінету Хамракулов.

Цікаво, що присутня на нараді поліція відреагувала на конфлікт лише тоді, коли Володимир Розумовський відштовхнув Олександра Гануша, котрий вліз у фізичну тяганину.

Розумовський стверджува, що платить податки у місто Бориспіль та має право задати питання меру. І все ж задав його: "У сквері біля Соцмістечка посаджені рослини, вони вмирають, вони не закопані, одне деревце коштує 22 тис грн. Тобто дерева за 22 тис грн поставили і не закопали до сих пір. Це ж гроші громади! Також хто формує списки по закупці рослин? Тому що в Соцмістечку закуплені дерева не на основі того проекту, який ви демонструєте громаді".

На що очільник Борисполя відповів: "В людини є фірма, яка торгує деревами і кущами, тому виникає запитання чому міська рада не співпрацює із ними. Але ми співпрацюємо із тими де краща ціна та якість дерев. Якщо у вас є інформація, що закопуються незаконно гроші, то звертайтеся у правоохоронні органи", - поясни Анатолій Федорчук.

Після цього пан Розумовський подякував меру за відповідь та покинув нараду.

Відео бійки можна переглянути тут.