Бориспіль: легковик збив школяра
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56173255_1368203500019906_1429821825751187456_n.jpg)
Подія трапилася вчора 4 квітня близько 10-ї години на вулиці Бежівка у Борисполі. 40-річний водій Opel Astra, скоїв наїзд на 14-річного пішохода. Дитина переходила проїзджу частину нерегульованим пішохідним переходом. На щастя, в цій дорожньо-транспортній пригоді ніхто не постраждав.
На місці події поліцейські склали схему, відібрали пояснення та склали на правопорушника адміністративний протокол за ст. 124 КУпАП (порушення ПДР, що призвело до скоєння ДТП).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56332517_1368203476686575_4152521664791314432_n.jpg)
Водії, пам’ятайте! Сідаючи за кермо ви несете відповідальність не лише за своє життя, а в першу чергу за життя оточуючих! Ігнорування правил дорожнього руху є неприпустимим! Будьте уважні за кермом!