Новини
Бориспіль

Бориспіль: чергова суперечка між містом та районом


Сьогодні 3 червня на нараді виконавчих служб міста очільник Борисполя Анатолій Федорчук повідомив про те, що комунальна аптека, яка була розміщена у Бориспільській ЦРЛ зачиняється. Причиною цього Анатолій Соловйович називає небажання районної влади співпрацювати із містом.

Мер Борисполя розповів, що районне керівництво закриттям аптеки намагається шантажувати його та міських депутатів.

"Хочете, щоб залишився аптечний кіоск - передайте нам мамограф, я не хотів вам цього розповідати, але так нам сказали перед сесією. У ЦРЛ зараз працює 6 комерційних аптек, які чомусь не закриваються і дуже важко домовлятися, коли голова районної ради Байчас Владислав каже, що наша аптека зачиняється через ремонт, а головний лікар Олександр Щур розповідає про те, що там працює КРУ, то вже хоча б брехали одинаково", - повідомив Анатолій Федорчук.

Також міський голова розповів, що КП "Бориспільська центральна аптека №24" звернулася до правоохоронних органів із проханням відкрити кримінальну справу за статтею "Самоуправство", адже договір на співпрацю діє і аптека за нього сплачує кошти.

Вищезгаданий аптечний пункт знаходиться на території Бориспільської ЦРЛ більше 40 років і без роботи може залишитися 9 працівників.