Бориспіль: 8 п'яних водіїв за 2 дні
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60764570_2403520053203116_6095412368097935360_n.jpg)
Лише за два вихідних дні патрульні Борисполя виявили 8 водіїв у стані алкогольного сп'яніння.
Четверо водії відмовились проходити перевірку на стан сп’яніння, а результати інших чотирьох були нечувані: 1,10%, 1,19%, 1,34% та 1,77 % проміле алкоголю в крові.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60536402_2403520066536448_3123539803811872768_n.jpg)
В суботу, 18 травня близько 6-ї години вечора інспекторам надійшов виклик ДТП без потерпілих. Саме так охоронці порядку виявили одного з правопорушників, котрий відмовився проходити перевірку на стан сп’яніння. Чоловік не тільки сів за кермо з ознаками алкогольного сп’яніння, але і під час руху не впорався з керуванням та вчинив зіткнення з відбійником на мосту в селі Гора.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60705934_2403520159869772_3751145456172793856_n.jpg)
Тож інспектори вилучили у порушника посвідчення водія та відсторонили від керування, а його автомобіль доставлено на арешт майданчик.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60577511_2403519969869791_8314696758206660608_n.jpg)
На кожного правопорушника патрульні поліцейські склали протокол за ст.130 КУпАП (водіння в стані сп’яніння).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60813299_2403520089869779_209601864402993152_n.jpg)