Боротьба з домашнім насильством: на Київщині з’явились нові групи реагування
В Бориспільському та Броварському районних управліннях поліції з’явились нові групи з протидіяння домашньому насильству.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/06/200724650_4110108315710976_2399341333478332972_n.jpg)
Про це інформує поліція Київської області.
Працівники пройшли спеціальне навчання та підготовку і тепер заступатимуть на службу з реагування на подібні повідомлення.
Завдання поліцейських - мінімізувати конфлікт і вирішити проблему домашнього насильства: надати допомогу постраждалим, притягнути кривдників до відповідальності.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/06/201826382_4110108319044309_2521083498803112092_n.jpg)
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.