Новини
Новини Київської області
Бровари
Надзвичайні новини

Боротьба з автопорушниками у Броварах


Впродовж останнього тижня поліцейські Броварського відділу поліції зібрали 14 адміністративних матеріалів за порушення Правил дорожнього руху.

Правоохоронці надалі проводять заходи із виявлення та притягнення до відповідальності водіїв, які встановили на своїх транспортних засобах 3D номерні знаки.

Нагадаємо, що такі номерні знаки не відповідають встановленим вимогам ДСТУ (Пункт 4.3 ДСТУ 3650:2019), і за дане порушення передбачена відповідальність ч. 6 ст. 121 КУпАП (Порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами), тому відносно 6 водіїв зібрано адміністративні матеріали за дане правопорушення та передано їх до суду.

"Також хочемо нагадати про настання відповідальності для водіїв, які не мають інвалідності, за порушення ПДР, а саме: зупинку або паркування автомобілів на місцях, призначених для водіїв з інвалідністю, або тих, хто перевозить інвалідів. Тому поліцейськими зібрано та передано на розгляд до суду адміністративні матеріали відносно 8 правопорушників", - йдеться на сторінці поліції Броварів.

Не забувайте, що за дане правопорушення передбачена відповідальність згідно ч. 5 ст. 122 КУпАП (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонений сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху).

Нагадаємо, що на Броварщині виявлено п’ять випадків незаконного зберігання наркотиків: амфетамін, метадон та канабіс.

Фото - Броварський відділ поліції