Боксер з Броварів - переможець всеукраїнського турніру
Цьогоріч, у Кривому Розі, на II-му відкритому Всеукраїнському турнірі з боксу серед чоловіків пам’яті майстра спорту СРСР Олександра Асауленка, крім збірної команди України, участь взяли боксери з Казахстану, Вірменії, Молдови, Ізраїлю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87160168_2275479809426641_7942722766120157184_n.jpg)
Представник броварського боксу Андрій ТЕРЕГЕРЯ став переможцем турніру у ваговій категорії до 75 кг, повідомляє Київська обласна ШВСМ.