Новини
Новини Київської області
Головні новини

Бно-Айріян подав на Дубінського до суду за поширення фейків


Сьогодні, 25 жовтня, очільник КОДА Михайло Бно-Айріян подав до суду позов на нардепа від 94-го округу Олександра Дубінського про захист честі, гідності та ділової репутації — через те, що останній поширював проти нього неправдиву інформацію. Зокрема про те, що Бно-Айріян — "російський шпигун" та "номінований на посаду Москаленком та Кононенком і отримує від них зарплату".

"Сьогодні  Олександр Дубінський в котрий раз зробив невдалу спробу здійснити інформаційний тиск на мене. І розказав усім про справу, яку почало розслідувати ДБР проти мене", - написав Михайло Бно-Айріян на своїй сторінці у Фейсбук, розмістивши відповідний пост Дубінського (див. нижче).

"Його пост випадковим чином співпав з моєю позовною заявою про захист честі та достоїнства, яку я подав на нього сьогодні зранку до Печерського суду. І, звичайно, з поверненням Президента до України. Предмет позову дуже простий - спростувати/довести: що я російський шпигун; що я номінований на посаду Москаленком та Кононенком та отримую від них зарплату. Сьогоднішній пост нардепа ми теж додамо до справи. Тож, Олександре, зустрінемося у суді, і чекатиму від вас конкретні факти щодо викладених фактів. Поліграф не пропонувать після фарсу, який ми бачили на всю країну, просто прийдіть до суду та покажіть факти", - додав Бно-Айріян.

Нагадаємо, громадські активісти, які не згодні з рішенням про відставку Михайла Бно-Айріяна, створили електронну петицію на сайті Президента України. ЇЇ можна підписати за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/76784.