Новини
Бровари
Суспільство
Здоров'я

Благодійний фонд "Інна" з Броварів - призер національного конкурсу благодійності


У світі спорту є такий вислів: "Стабільність - ознака майстерності!" В його основі лежить спостереження, що хороший атлет показує регулярно стабільні результати. Напевно, таке твердження справедливе і до інших сфер життя суспільства. Навіть в справі благодійності. Хоча, напевно, в справі допомоги іншим не зовсім правильно шукати кращих... Той хто простягнув руку допомоги іншому в біді - вже молодець, апріорі.

Благодійний фонд "Інна" за результатами своєї діяльності увійшов в число найактивніших і найкращих благодійних організацій 2018 року. Це стало відомо сьогодні, після урочистого підбиття підсумків Регіонального етапу "Благодійна Київщина-2018" Національного конкурсу "Благодійна Україна-2018". В цьому році на конкурс було подано 182 заявки від благодійних, волонтерських організацій, великих бізнес-компаній і приватних осіб, що займалися благодійністю в минулому році.

Як і рік тому благодійний фонд "Інна" потрапив в число призерів дуже престижного конкурсу, що відзначено спеціальним дипломом конкурсного журі. Діяльність Фонду відзначена в номінації "Благодійна акція - 2018" (III місце).

"Черговий успіх Фонду "Інна" - це спільне досягнення Броварів. Він пов'язаний, по-першу чергу, з активною підтримкою діяльності нашої організації з боку адміністрації Броварської міської ради та його структурних підрозділів, спільної і плідної роботою, що проводиться Фондом з закладами культури і освіти, громадськими організаціями, діяльністю наших спонсорів і друзів на благо підопічних Фонду. Наші спільні проекти - одні з кращих, а по унікальності - єдині в Україні", - йдеться на сайті Фонду.

"Ми дякуємо всім, хто допомагає нам, а значить і нашим підопічним, боротися з "чумою XXI століття" - раком! Боротьба, до перемоги, триває!", - зазначають у БФ "Інна".