Новини
Україна

Біометричні паспорти тимчасово не видаватимуть


З 27 квітня з 17.00 до 2 травня 8.00 із технічних причин державне підприємство «Документ» не видаватиме біометричні паспорти. Про це поінформувала прес-служба підприємства. Усі центри «Паспортний сервіс» на оформлення та видачу біометричних документів (закордонний паспорт, ID-картка, посвідка на тимчасове та постійне проживання) не працюватимуть з технічних причин. У цей період будуть проведені регламентні роботи з технічного обслуговування серверного та телекомунікаційного обладнання міграційної служби. Довідки про несудимість, страхування та апостилювання видаватимуть у штатному режимі.

Біометричні паспорти тимчасово не видаватимуть

Також на сайті ДП «Документ» повідомляється, що з 15 квітня змінюються тарифи на VIP-оформлення, а мобільна видача подорожчає на 100 грн. Також зростуть деякі тарифи виїзного оформлення для столичного регіону. Детальну інформацію про нові тарифи оприлюднять незабаром.

Нагадаємо, що в Україні є 28 підрозділів ДП «Документ», у Державної міграційної служби – 517 та 154 центри надання адміністративних послуг.

У минулому році 21 вересня було в Україні видано 10-мільйонний біометричний паспорт.
країни

Фото з відкритих інтернет-ресурсів