#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Пригоди

Біла Церква: водій збив пішохода, але далеко не втік

03.04.2019 0 Надiя Проценко 0

Біла Церква: водій збив пішохода, але далеко не втік

2 квітня близько 19.30 на 86 км автодороги Київ – Одеса невідомий на автомобілі Volkswagen збив пішохода, який переходив дорогу поза пішохідним переходом, і залишив місце пригоди. За гарячим слідом, через 8 хвилин після події, на КП міста Біла Церква, патрульна поліція Білої Церкви затримала водія-втікача, перекривши дорожній рух.

Водій, який виявився 44-річним іноземцем, пояснив, що відсутнє бічне ліве дзеркало заднього виду в його автомобілі та розбита передня ліва фара й пошкоджене переднє ліве крило сталися через зіткнення з собакою.
Для надання медичної допомоги потерпілому на місце пригоди прибули медики, а слідчо-оперативна група оформила адміністративні матеріали для притягнення горе-водія до відповідальності.
Поліція закликала пішоходів переходити дорогу у встановлених місцях, а водіїв – не забувати надавати допомогу людям, які знаходяться у безпорадному стані.