Новини Київської області

Біатлоністка з Київщини виборола золото на світовій першості у Норвегії

Паралімпійська спортсменка Олександра Кононова також завоювала срібну та бронзову нагороди на різних дистанціях.

Біатлоністка з Київщини виборола золото на світовій першості у Норвегії - зображення

Про це повідомила пресслужба Київської ОДА.

Зазначається, що загалом паралімпійська збірна України посіла друге місце у загальнокомандному заліку чемпіонату світу з біатлону та лижних перегонів, який завершився у Ліллехаммері, Норвегія.

Світова першість з біатлону та лижних перегонів серед паралімпійців відбувалася з 13 до 23 січня. Національна команда виборола 21 нагороду, з них 17 медалей здобули біатлоністи, а у лижних перегонах на рахунку України чотири нагороди.

Представниця збірної команди Київської області Олександра Кононова в біатлоні виборола золото в спринті, срібло в індивідуальній гонці та бронзу на середній дистанції.

Водночас у лижних перегонах Олександра змушена була тричі зупинитися в кроці від п’єдесталу пошани – на довгій та середній дистанціях та спринті.

Повідомляється, що у світовій першості брали участь спортсмени з 24 країн світу. Команду України представили 25 спортсменів з інвалідністю.

Нагадаємо, на Київщині піднімуть Олімпійський прапор на честь старту зимових Ігор. В містах та містечках, селищах та селах на Київщині відбудеться церемонія “Свята олімпійського прапора”.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.