Новини
Україна
Суспільство

Безпека дітей в Інтернеті: з’явилась консультаційна лінія


Хто сьогодні із дорослих не задумувався, як зробити простір Інтернету безпечними для дитини? У сучасному світі діти з малолітнього віку починають користуватись смартфонами, а отже, потребують захисту у кіберпросторі. Маєте питання? Скористайтесь новою урядовою консультаційною лінією з питань безпеки дітей в Інтернеті – 1545*3, яка днями розпочала свою роботу.

фото - pixabay.com

Нова «гаряча» лінія дозволить отримати кваліфіковані консультації щодо особливостей технічних налаштувань додатків, якими діти користуються в цифровому середовищі, інформує МВС України. Тетяна Ковальчук, заступник міністрa внутрішніх справ України, зауважила:

«Саме з початком нового шкільного року діти ще більше часу проводять онлайн, навчаючись та спілкуючись в умовах пандемії COVID-19. Інтернет створює ілюзію безпеки, однак із початком пандемії короновірусу ми фіксуємо сумну статистику: діти все частіше стають жертвами сексуальної експлуатації онлайн».

Зателефонувати та отримати консультацію може кожен, хто цікавиться питаннями захисту дитини в цифровому середовищі. Лінія орієнтована на тих із них, хто зіштовхнувся з проблемами в кіберпросторі, та на дорослих, чиї діти мають такі проблеми.

фото - unsplash.com

Нова урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті – 1545*3 – працює цілодобово.

Раніше "Погляд" повідомляв про гарячу лінію для батьків передчасно народжених дітей.

Також для консультації населення на Київщині діє гаряча лінія з питань соцзахисту.