Новини
Україна
Новини Київської області
Баришівка та Березань

Березанській громаді придбали спецтехніку з Великобританії


На придбання спецтехніки було виділено 2 мільйони 58 тисяч 600 гривень.

10 грудня екскаватор-навантажувач легендарної марки «JCB» з Великобританії доставили до Березанського ККП. Нову техніку комунальники відразу випробовували «на міцність» і залишилися задоволеними.


Екскаватор-навантажувач був придбаний за кошти державної субвенції місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (на придбання спецтехніки було виділено 2 мільйони 58 тисяч 600 гривень).

Спецтехніка буде використовуватись для потреб всієї громади.

Безпосередньо на території Березанського ККП відбулося випробування нової техніки. Працівник фірми-постачальника ТОВ «Констракшн Машинері» Василь Пашинцев продемонстрував усі можливості нового екскаватора-навантажувача. Він може не лише копати ями та канави, але й вантажити сміття, пісок, грунт, чистити сніг, грейдерувати дороги. Причому техніка може працювати на будь-якій місцевості, навіть на високому пагорбі, адже вона надійно закріплюється за допомогою спеціальних стійок. Простора кабіна водія оснащена обігрівачем та кондиціонером. До речі, найближчим часом за кошти місцевого бюджету планується купити до екскаватора відвал для чищення снігу. А ще до нього можна використовувати й інше навісне обладнання. Приміром, фрезу для зняття асфальту або бур для грунту.


На найближчій сесії Березанської міської ради екскаватор-навантажувач передадуть на баланс КП «Березанькомунсервіс».

Березанський Медіацентр