Новини
Баришівка та Березань
Відбудова регіону

Березанська міська лікарня планує зробити капремонт хірургічного відділення за майже 10 млн гривень

Капітальний ремонт будівлі хірургічного відділення переможець тендеру повинен зробити за 5 місяців.

Березанська міська лікарня планує зробити капремонт хірургічного відділення за майже 10 млн гривень - зображення

Березанська міська лікарня на вулиці Михайлівська, 50 оголосила тендер на капітальний ремонт будівлі хірургічного відділення. На це планують витратити 9,6 мільйона гривень.

Про це стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Капітальний ремонт будівлі хірургічного відділення переможець тендеру повинен зробити за 5 місяців.

Зазначається, що учасник тендеру повинен обов’язково відвідати об’єкт виконання робіт в період уточнень, для ознайомлення з об’ємом, умовами, документацією виконання робіт. Витрати на відвідування об’єкта він несе за власні кошти. При цьому, Березанська міська лікарня не несе відповідальності за будь-які майнові та немайнові ризики, пов’язані з ознайомлювальною поїздкою.

Крім того, учасник тендеру повинен надати підтвердження про наявність в штаті не менше 7 працівників робітничих професій. Обов’язковою вимогою є наявність в штаті: головного інженера, виконавця робіт, інженера з охорони праці або виконуючого обов’язки згідно з наказом. Обов’язкова наявність працівників робітничих професій: електромонтажник силових мереж та устаткування, електрогазозварника, монтажника санітарно-технічних систем, тинькаря, монтажника систем вентиляції та кондиціювання повітря та інше.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 1 грудня, а аукціон проведуть 4 грудня.

Нагадаємо, у Київській області скасували низку скандальних закупівель.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.