Новини
Головні новини
Ірпінь

“Батьківщина” в Ірпені регулярно голосує за передачу сільгоспземель під багатоповерхову забудову


“Поки Юлія Володимирівна захищає українські чорноземи, блокуючи трибуну у Верховній Раді, депутати “Батьківщини” у Ірпінській міській раді регулярно голосують за передачу сільськогосподарських земель під багатоповерхову забудову”, - саме таке слушне зауваження зробив на своїй сторінці у Фейсбук громадський активіст, житель Ірпеня Дмитро Яблоновський.

Справді, представники “Батьківщини” в Ірпені чи не на кожному сесійному засіданні “дружно” голосують за дерибан земель у місті. Щоб упевнитися в цьому, достатньо пригадати хоча б декілька прикладів.

Так, 30 листопада 2017 року на 43-й сесії Ірпінська міська рада прийняла цілих п’ять рішень щодо зміни цільового призначення заплавних земель р. Ірпінь загальною площею понад 18 га - із земель сільськогосподарського призначення на землі під багатоповерхову забудову.

Не виключенням стали депутати від “Батьківщини” Володимир Молчанов, Ярослав Ковальчук та голова ірпінського осередку партії Артем Калічка. Цікавим є те, що в 2017 році він виступав проти забудови заплави річки Ірпінь, але після того, як став директором комунального підприємства “ІРПІНЬКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС”, його думка змінилася.

Також варто пригадати останні ірпінські сесії (нагадаємо, сьогодні, 13 лютого, засідання не відбулося) — 75-ту та 77-му.

Наприклад, 75-тій сесії (5 грудня 2019 року) Артем Калічка та Ярослав Ковальчук проголосували за дерибан землі в Ірпені, де будується ЖК "Центральний-2" та землі парку "Центральний".


А на 77-ій (30 січня 2020 року) Артем Калічка віддав свій голос за зміну цільового призначення землі військомату в Ірпені, який знесли і на місці якого планують побудувати черговий ЖК "Центральний".

Цікаво, чи знають про такі "ініціативи" ірпінських депутатів у центральному апараті партії "Батьківщина"?