“Батьківщина” в Ірпені регулярно голосує за передачу сільгоспземель під багатоповерхову забудову
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-13_16-56-05.jpg)
“Поки Юлія Володимирівна захищає українські чорноземи, блокуючи трибуну у Верховній Раді, депутати “Батьківщини” у Ірпінській міській раді регулярно голосують за передачу сільськогосподарських земель під багатоповерхову забудову”, - саме таке слушне зауваження зробив на своїй сторінці у Фейсбук громадський активіст, житель Ірпеня Дмитро Яблоновський.
Справді, представники “Батьківщини” в Ірпені чи не на кожному сесійному засіданні “дружно” голосують за дерибан земель у місті. Щоб упевнитися в цьому, достатньо пригадати хоча б декілька прикладів.
Так, 30 листопада 2017 року на 43-й сесії Ірпінська міська рада прийняла цілих п’ять рішень щодо зміни цільового призначення заплавних земель р. Ірпінь загальною площею понад 18 га - із земель сільськогосподарського призначення на землі під багатоповерхову забудову.
Не виключенням стали депутати від “Батьківщини” Володимир Молчанов, Ярослав Ковальчук та голова ірпінського осередку партії Артем Калічка. Цікавим є те, що в 2017 році він виступав проти забудови заплави річки Ірпінь, але після того, як став директором комунального підприємства “ІРПІНЬКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС”, його думка змінилася.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/1-9.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/2-9.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/3-3.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/4-4.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/5-3.jpg)
Також варто пригадати останні ірпінські сесії (нагадаємо, сьогодні, 13 лютого, засідання не відбулося) — 75-ту та 77-му.
Наприклад, 75-тій сесії (5 грудня 2019 року) Артем Калічка та Ярослав Ковальчук проголосували за дерибан землі в Ірпені, де будується ЖК "Центральний-2" та землі парку "Центральний".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/33-1.jpg)
А на 77-ій (30 січня 2020 року) Артем Калічка віддав свій голос за зміну цільового призначення землі військомату в Ірпені, який знесли і на місці якого планують побудувати черговий ЖК "Центральний".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/11.jpg)
Цікаво, чи знають про такі "ініціативи" ірпінських депутатів у центральному апараті партії "Батьківщина"?