Лікарі Баришівки та Березані підвищували кваліфікацію у Німеччині
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/0-02-04-c5e394515ea6cd889e6971ccb7495a4697b10e3f5b9c9c54ea5838c45efb6cf8_395a95d2.jpg)
Лікарі Баришівської ЦРЛ і Березанської міської лікарні у рамках медичного проекту «Підвищення кваліфікації, рівня знань і практичних навиків вузькопрофільних лікарів" відвідали німецьке місто Пуллах.
До складу групи увійшли гінекологи Баришівської ЦРЛ Андрій та Лариса Волокити, хірурги Анатолій Бондар і Максим Якубінський, анестезіолог Наталія Маховська, а також аспірант кафедри хірургії Київського медичного університету Христина Корольова. Координував поїздку делегації голова партнерського об’єднання «Баришівка – Березань – Пуллах» Борис Скорик.
За інформацією "Баришівський Вісник"