Баришівські правоохоронці затримали злодія, який переховувався пів року
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75588244_502745930321428_3636538471536918528_o.jpg)
Сьогодні, 19.11.2019 в ході опрацювання оперативної інформації в селі Лехнівка Баришівського району, оперативниками Баришівського відділення поліції затримано розшукуваного 36-річного місцевого жителя.
Відомо, що чоловік пів року переховувався від суду за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 185 КК України (крадіжка).
Поліція закликає громадян – у разі наявності інформації про осіб, що перебувають у розшуку повідомити її правоохоронцям. Від оперативності повідомлення може залежати здоров’я чи навіть життя того, хто зник!