Новини
Україна
Баришівка та Березань

Баришівська "позивачка" звернулася до поліції про вчинення SkyUp кримінального злочину


Оксана Пасенко, яка на камеру програми Схеми: корупція в деталях - RFERL  стверджувала, що позову проти авіакомпанії не подавала тепер вимагає виконання рішення за цим позовом.

Про це повідомив співвласник SkyUp Олександр Альба.

"Сьогодні ми отримали копію заяви все тієї ж Оксани Анатоліївни Пасенко в ДБР, Прокуратуру і Нацполіцію про вчинення SkyUp кримінального злочину - невиконання рішення Баришівського суду! Серйозно. Та сама людина, яка на камеру зізналася, що ніколи не була клієнтом нашої компанії і не подавала позову в Баришівський суд, тепер вимагає виконання рішення за цим позовом", - розповів Альба.

Олександр Альба також зазначив, що компанія подала апеляцію на рішення Баришівського суду, однак її досі не розглянули. Крім цього, Альба зауважив, що у заяві до правоохоронних органів у «позивачки» змінився підпис.

Нагадаємо, що Баришівський районний суд призупинив ліцензію компанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів вказавши причину – системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

Пізніше стало відомо, що мешканка міста Баришівка Оксана Пасенко, яка зазначена позивачкою в ухвалі Баришівського райсуду, який 24 травня вирішив призупинити ліцензію SkyUp Airlines, заявляє, що не підписувала позовну заяву.