Україна
Новини Київської області
Відбудова регіону

Balbek Bureau розпочало роботу над відновленням автентичних сільських будинків

Нині команда аналізує селища Київщини та збирає дані про інші деокуповані й прифронтові регіони.

Balbek Bureau розпочало роботу над відновленням автентичних сільських будинків - зображення

Архітектурне бюро Balbek Bureau розпочало роботу над проєктом відновлення сільських будинків України, зруйнованих внаслідок повномасштабної війни. Ініціатива передбачає збереження автентики будівель. 

Бюро планує дослідити архітектуру будинків найбільш постраждалих областей, аби «вивести їхній дизайн-код і розробити систему відновлення пошкоджених будинків».

Нині команда аналізує селища Київщини та збирає дані про інші деокуповані й прифронтові регіони.

Зокрема досліджується планування помешкань, типи покрівель, обрамлення вікон та інші елементи.

«Відбудову важливо здійснювати з повагою до локального контексту, тоді як стандартна забудова котеджного типу цю самобутність знівелює», — пише Balbek Bureau на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, що з метою збереження культурних пам’яток Слава Балбек спільно з Юлією Барсук, Натою Куриленко та Сергієм Ревенко розробили проєкт RE:Ukraine. Monuments.

Завданням команди було розробити типове рішення, яке дозволятиме швидко проєктувати захисну конструкцію для будь-якого обʼєкта, незалежно від його габаритів. 

За цим проєктом монументи убезпечать від ураження вибуховою хвилею, уламками, кулями та вогнем.

Першоджерело за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.