Новини
Ірпінь
Коцюбинське

Аукціон з продажу Ірпінського виправного центру оголосять в середині лютого


Аукціони з продажу в’язниць, анонсовані у серпні 2020 року, розпочинаються з продажу Ірпінського виправного центру (№132).

У минулому році «Погляд» розповідав про захід, присвячений початку розпродажу українських в'язниць, який відбувся 6 серпня.

Наразі ж стало відомо, що аукціони з продажу в’язниць, які були анонсовані Мін’юстом у серпні 2020 року, розпочнуться цього місяця, у лютому. Про це повідомляється на офіційній сторінці Міністерства юстиції України.

Спільно з Фонд державного майна України розпочинають «Велику приватизацію в’язниць». Перший об'єкт, який буде виставлено на прозорий аукціон, – Ірпінський виправний центр (№132). Наразі Міністерство юстиції та Фонд державного майна готують до приватизації майновий комплекс цієї установи. Очікується, що прозорий аукціон з продажу виправного закладу буде оголошено в середині лютого.

Об'єкт, стартова ціна якого складає 220,2 млн грн, відкриває безліч можливостей як для побудови бізнес-центру, логістичного комплексу, так і для житлової забудови. Очікується, що об'єктом зацікавиться широке коло інвесторів.

Усього в рамках «Великої приватизації в'язниць» планують виставити на прозорі аукціони майно 35-ти виправних закладів, які перебувають в «законсервованому» стані. Кожен з цих закладів, що розташовані по всій території України, вже припинив свою профільну діяльність. Утримувати закриті установи, які не виконують своєї функції, є невигідним для держави, оскільки це мільйони гривень видатків щороку.

Приватизація ж «законсервованих» виправних центрів не тільки позбавить державу збитків і забезпечить надходження до бюджету, а ще й дозволить будувати нові, сучасні виправні центри за європейським зразком, що покращить умови утримання людей в неволі та умови праці для персоналу.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, як першим на продаж вирішили виставити «Ірпінський виправний центр» (смт Коцюбинське).

Також ми розповідали, що у Бучанській виправній колонії виявили порушення протиепідемічних вимог.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.