Новини
Україна
Новини Київської області
Баришівка та Березань

Апеляційний суд Києві скасував рішення про призупинення ліцензії SkyUp


25 вересня 2019 року колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану ТОВ «Авіакомпанія Скайап» на ухвалу Баришівського районного суду Київської області від 24 травня 2019 року якою частково задоволено заяву Пасенко Оксани Анатоліївни про забезпечення її позову до ТОВ «Авіакомпанія Скайап».

В матеріалах справи, опублікованих в єдиному державному реєстрі судових рішень, розповідається, що позивач обґрунтовувала свої позовні вимоги тим, що вона відмовилася від послуг з перевезення повітряним транспортом, через системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

В авіакомпанії заявили, що 5 червня оскаржили рішення Баришівського районного суду в Київському апеляційному суді, «з огляду на абсурдність і неправомірність дій суду», а також те, що позивач ніколи не купувала квитки у SkyUp і ніколи не була клієнтом авіакомпанії.

Нагадаємо, що  мешканка міста Баришівка Оксана Пасенко, яка зазначена позивачкою в ухвалі Баришівського райсуду, який 24 травня вирішив призупинити ліцензію SkyUp Airlines, заявляє, що не підписувала позовну заяву.

Також 3 липня у компанії SkyUp Airlines повідомили, що від імені Пасенко надійшла заява до поліції про відкриття кримінального впровадження через невиконання авіаперевізником рішення Баришівського суду.