Новини
Україна
Новини Київської області

Антипосібник для журналістів «Теми. Люди. Історії» тепер доступний онлайн


Антипосібник

У вересні 2018 року Координатор проектів ОБСЄ в Україні видав Антипосібник для журналістів «Теми. Люди. Історії», видання для журналістів, які хочуть покращити свої навички із пошуку місцевих тем та роботи із текстами. Онлайн версію антипосібника «Теми. Люди. Історії» можна завантажити тут. Ця книга для журналістів національних та локальних видань які працюють із текстами, студентів медійних спеціальностей, та для тих хто хоче навчитися писати якісні матеріали та створювати цікавий контент для друкованих та онлайн видань. Подає корисні поради з наступних тем: «Де шукати теми» , «Як написати живи текст», «Сторітелінг для медіа», «Писати про людей», «Медіа і соцмережі».

Дводений воркшоп

Автори Антипосібника Олена Лептуга, Євгенія Кузнецова, Віктор Пічугін та Марк Лівін 16 – 17 листопада 2018 року провели у Києві дводенний інтенсивний воркшоп на основі порад Антипосібника. Більше фото з події тут Під час занять автори опрацювали із учасниками тренінгу питання:
  • як навчитись "бачити" місцеві теми та розкривати їх?
  • як не "вбити" свій текст?
  • як розказувати історії людей так, щоб це було цікаво читачу та не нашкодивши ненароком своєму герою чи героїні?
  • як зрозуміти, що з цього іде у друк, а що у соцмережі та які саме?
Крім теоретичної частини, учасники отримали практичні завдання і з допомогою тренерів підготували історію на основі порад Антипосібника. Найкращі матеріали незабаром будуть опубліковані у національних виданнях. За додатковою інформацією можна звертатися до Maryna.Bezkorovaina@osce.org.  Марина Безкоровайна, керівниця проектів з розвитку медіа, Офіс Координатора проектів ОБСЕ в Україні Подія у Facebook Довідка: Теми. Люди. Історії. Антипосібник для журналістів Олена Лептуга, Євгенія Кузнєцова, Анастасія Безверха, Марк Лівін, Дмитро Тужанський та Віктор Пічугін Київ 2018 Антипосібник видано за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. У цій публікації висловлено виключно погляди авторів. Вони не обов’язково відображають офіційну позицію Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Марина Безкоровайна – загальне керівництво проектом, Олена Лептуга – головний редактор; Ірина Шешурак, Тетяна Охтень – робота над оформленням.