Новини
Україна
Новини Київської області
Баришівка та Березань
Культура

Амбасадори Ukraїner: alyona alyona розповідає про Баришівку та Переяслав


 Проект Ukraїner разом із співачкою alyona alyona завітали до одразу до двох міст – Баришівка та Переяслав-Хмельницький.

"Переяслав називають містом музеїв, про Баришівський суд вже чув кожен, але ми спробуємо розповісти вам про ці місця з невідомого боку. Разом із героїнею подорожуватиме між Баришівкою та Переяславом засновник проекту Ukraїner Богдан Логвиненко", розповідає ведучий проекту.

Справа у тоу, що співачка останні 15 років життя провела в Баришівці.

"Тут такий основний кістяк товаришів моїх, рідні, близькі, звичайно. І місце тут. Ми знімали не один кліп.  Насправді Баришівка дуже символічне місце, тому шо саме тут був придуманий і прийшов до мене мій перший творчий псевдонім", - розповідає alyona alyona.

Переяслав-Хмельницький співачка називає духовним гніздом де розвивалися її навички і бажання до творчості, там же вона отримала освіту психолога.

Також alyona alyona разом із ведучим проекту Ukraїner відвідали Переяслав-Хмельницький Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини.

" На першому курсі я вперше привезла друзів із Баришівки сюди подивитися, а потім ми сюди ше приїжджали. Круто, коли є сімейна традиція приїздити сюди, щорічно привозити своїх дітей. Це ж класно! Для дітей це класне дозвілля, це не у планшеті сидіти. Це – якби просвіта і моральний розвиток, і духовний", ділиться співачка.

Повну версію знайомства із Переяславом та Баришівкою від alyona alyona можна переглянути ТУТ.