Новини
Головні новини
Ірпінь
Суспільство
Надзвичайні новини
Здоров'я
Культура
Україна-суспільство
Київщина-суспільство
Надзвичайні ситуації

«Алкогольні вечорниці» в Ірпені: у центрі скандалу – міські чиновники від культури та освіти


Скандал, що розгорівся у школі №17 (Ірпінь), був пов'язаний із вживанням алкоголю у приміщенні закладу під час вечорниць, організованих місцевою владою.

Виявилося, що приміщення для проведення заходу просили чиновники від культури, а надало – міське управління освіти і науки.

Нагадаємо, що 20 грудня 2019 року в приміщенні 17-ої школи перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин та депутат округу Петро Король влаштували гуляння із вживанням спиртних напоїв.

Про це у мережі Фейсбук повідомила жителька Ірпеня Людмила Першин.

«Школа працює в дві зміни. В той час, коли розпочалися гуляння, в школі йшов навчальний процес», – наголосила Першин.

Зазначається, що захід влаштували в шкільній їдальні для осіб похилого віку. Бачили, що по коридорах під час уроків розгулювали невідомі люди.

У коментарях небайдужі громадяни підкреслювали, що таким чином чиновники намагалися підкупити своїх потенційних виборців.

Житель Ірпеня Тарас В’язовченко оприлюднив відповідь посадовців на запит щодо цих скандальних подій.

Як випливає з офіційних документів, дозвіл на проведення «алкогольних вечорниць» надало міське управління освіти і науки.

А приміщення просив виділити відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.

Також чекатимемо, чим закінчиться цукерковий інцидент, який нещодавно виник в Ірпені. Місцева влада роздала дітям новорічні подарунки із солодощами сумнівної якості.