Новини
Новини Київської області
Бровари
Надзвичайні новини
Надзвичайні ситуації

Алкоголь та висота - за крок від трагедії: в Броварах неповнолітній впав з будівлі стадіону


30 серпня, близько 18:00, до редакції "ПОГЛЯДУ" зателефонували стурбовані мешканці Броварів, які стали свідками нещасного випадку на стадіоні "Спартак".

Зі слів очевидців з нефункціонуючої адмінбудівлі стадіону впав підліток, якого на ношах забрала "швидка" прибувша за викликом свідків події. Сам він пересуватися не міг і під час надання першої допомоги його стан здавався важким.

"ПОГЛЯД" зв'язався з Броварською лікарнею, де повідомили, що дійсно привозили такого, але трішки оговтавшись 14-річний хлопчина, який перебував в стані алкогольного сп'яніння від госпіталізації відмовився і його забрали батьки. Про подробиці чергова особливо не розповідала.

В поліції Броварського відділу, також повідомили, що про даний випадок знають, будуть встановлені всі деталі та прийняті відповідні заходи. Служба у справах дітей Броварської міської ради теж тримає цю ситуацію на контролі.

"Добре, що цей хлопчина не втратив свого життя через пустощі, алкоголь та …недбальство… Скільки років вже стоїть ця будівля, яка так і манить туди неповнолітніх!? Вона вже ні до чого непридатна, навіть вікна пластикові повиймали і позакладали цеглою отвори. Чому в нас завжди, не доведи Боже, чекають біди, а потім вживають заходи", - поділився Юрій, який став свідком події під час пробіжки по стадіону.

Зв'язалася з "ПОГЛЯДом" і директорка КО ШВСМ Лариса Шарай, яка запевнила, що ніхто не падав: "Компанія неповнолітніх на території стадіону вживала алкогольні напої, після чого одному з них стало зле і він втратив свідомість. Його знайшли і визвали "швидку". А з приводу будівлі, то це дійсно велика проблема, ми й вікна спеціально позакладали, щоб вони туди не лазили, але все одно йдуть і йдуть..."

Як розповідають мешканці та працівники легкоатлетичного манежу, під вечір до тієї будівлі десятками сходяться підлітки, які несуть в своїх пакетах алкогольні напої, а потім… потім може статися непоправиме. Навіть закриті ворота на стадіон не зупиняють "чад", які лізуть розгинаючи прути огорожі, по-під нею та через неї. Лізуть і хлопці, і дівчата, а на зауваження можуть відповісти "кріпким" слівцем, а не рідко ще й погрожуючи старшим людям.

Зазначимо, що манеж, де знаходиться Київська обласна школа вищої спортивної майстерності (КО ШВСМ), та стадіон "Спартак" з горезвісною адмінбудівлею знаходяться у підпорядкуванні області.