Новини
Бориспіль

Алкоголь позбавив водійського посвідчення


24 квітня о пів на другу ночі, до інспекторів звернувся свідомий громадянин та повідомив, що на території аеропорту "Бориспіль" водій автомобіля MERCEDES-BENZ GL450 перебуває в стані алкогольного сп’яніння та його поведінка є неадекватною.

На пакувальному майданчику терміналу «D» інспектори виявили 47-річного водія легковика. Чоловік мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння в присутності двох свідків правопорушник відмовився.

Іншого водія патрульні виявили вже близько 5-ї ранку. Водій автомобіля RENSULT LGAN підозріло маневрував територією аеропорту.

Під час спілкування та перевірки документів у 24-річного водія охоронці порядку виявили явні ознаки наркотичного сп'яніння, тож йому запропонували пройти огляд у лікаря нарколога на, що він погодився. Результат виявився позитивним – водій знаходиться в стані наркотичного сп’яніння.

На правопорушників поліцейські склали адміністративний протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (водіння в стані сп’яніння). Також в них вилучили посвідчення водіїв та відсторонили від керування, а транспортні засоби передали під розписку іншим водіям.

Патрульна поліція Борисполя