Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль
Кримінальні новини

Активіста Снєгирьова затримали не в аеропорту, а у бориспільській маршрутці


Поліція Київщини сьогодні показала відео 2018 року на якому чоловік схожий на Снєгирьова краде гаманець у іншого громадянина у аеропорту Бориспіль. Це відео за словами поліції і стало причиною затримання активіста у аеропорту 24 червня 2019 року.

Однак знайомі звинуваченого стверджують, що МВС поширює неправдиву інформацію. Так Ганна Сінькова запевняє, що 24 червня у Дмитра Снєгирьова було призначено черговий допит у бориспільському відділенні поліції. Туди він мав привезти докази, що беззаперечно доводять його невинуватість у злочині, в якому його підозрюють.Перед допитом він приїхав до Бориспільського міськрайонного суду, щоб також подати скарги щодо неправомірних дій слідства, які довели його до інсульту.
"Одразу ж після того, як Дмитро подав скарги до суду, він сів у маршрутку, щоб доїхати до райвідділку. Однак, слідом за ним, до цієї ж маршрутки застрибнув начальник слідчого відділу відділення поліції аеропорту Бориспіль Корольчук, який там же оголосив Снєгирьову, що затримує його, вивів з маршрутки, посадив до службового авто та вивіз до аеропорту.
В аеропорту Дмитра протримали більше 4 годин у кайданках, спершу нічого не пояснювали, а потім заявили, що тримали його у кайданках через те, що при ньому була нагородна зброя…Тепер же поліція видає усе так, ніби затримання відбулося в аеропорту, щоб у суспільства склалося враження, ніби він намагався уникнути слідства і втекти з України. Ба більше, у МВС чомусь вважають, що беззаперечним доказом провини Дмитра Снєгирьова є відео, а не зміст відео, поширюючи тепер відеозапис, який також доводить невинуватість Дмитра"
, - розповідає вона.

Також політичний експерт і активіст Назар Приходько вважає, що конфлікти з МВС у Снєгірьова виник через те, що в його розпорядженні є інформація про схеми в оборонному секторі, про контрабанду і він почав про це говорити відкрито.

Нагадаємо, що 24 червня у ДП МА “Бориспіль” затримали громадського активіста, голову Громадської ініціативи “Права справа” Дмитра Снєгірьова. Його звинувачують у крадіжці.