Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль
Кримінальні новини

"Активіст Дмитро Снєгірьов заволодів чужим майном ще у 2018 році" - поліція


24 червня у ДП МА "Бориспіль" затримали громадського активіста, голову Громадської ініціативи “Права справа” Дмитра Снєгірьова. Його звинувачують у крадіжці.

Поліція Київської області навіть показала відео, на якому чоловік схожий на звинуваченого цупить гаманець у громадянина, коли той проходив контроль до приміщення терміналу «D». Чоловік поклав свої речі на рамку. Пройшовши через неї, потерпілий помітив їх відсутність.

Завдяки камерам відеоспостереження вдалося знайти підозрюваного, який від скоєного відмовлявся. Однак, вкрадені ним речі були виявлені у сумочці його дружини та вилучені.

2018 року Бориспільський міськрайонний суд ухвалив рішення про застосування до Дмитра Снєгірьова запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання та викликали його на допит у якості підозрюваного.

Та упродовж року Снєгірьов не з’являвся на жодні слідчі дії. Всіляко затягував процес досудового розслідування.

Правоохоронці затримали чоловіка в аеропорту «Бориспіль» на підставі ухвали слідчого судді Бориспільського міськрайонного суду з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Чоловік грунтовно підозрюється у скоєнні крадіжки за ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Поліція Київської області