Бориспіль
Події

Аеропорт Бориспіль попередив пасажирів про зміни у розкладі деяких рейсів

Попри розповсюдження інформації про можливе закриття авіапростору над Україною Бориспіль працює у штатному режимі.

Аеропорт Бориспіль попередив пасажирів про зміни у розкладі деяких рейсів - зображення

Пресслужба Міністерства інфраструктури, посилаючись на інформацію аеропорту Бориспіль, повідомила на фейсбук-сторінці про зміни у розкладі польотів декількох авіакомпаній. Водночас летовище продовжує працювати в штатному режимі.

"Ми уважно слідкуємо за всіма змінами. Водночас повідомляємо, що станом на сьогодні, практично всі рейси відбуваються за розкладом і без змін у графіках польотів", – йдеться у дописі.

Щодо змін розкладу:

Авіакомпанія KLM скасовувала всі свої рейси з 13.02 по 17.02.2022.

Авіаперевізник FLY-DUBAI змінив графіки з 14.02 по 28.02.2022: прибуття о 17:25, замість 22:35; відправлення о 18:25, замість 23:25

Авіакомпанія QATAR AIRWAYS XQR 295 і 296 — скасувала рейс 14.02.2022, тому що буде виконуватися рейс на більшому повітряному судні за розкладом

Та авіакомпанія AIR ASTANA змінила розклад рейсу XKC 201 202.

У міністерстві наголосили на тому, що всіх необхідних міжнародних стандартів дотримуються, аеропорт працює в штатному режимі, а пасажирів закликали не панікувати.

Раніше повідомлялося, що нідерландська авіакомпанія зупиняє польоти до України.

Між тим, з огляду на можливість вторгнення Росії до України, Канада вирішила тимчасово перенести своє посольство у Києві до Львова.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.