Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль

Адміністрація Київщини можливо переїде до Борисполя


Президент України Володимир Зеленський висловив пропозицію щодо перенесення Київської обласної адміністрації до області. Бориспіль хоча і є четвертим містом області за населенням, але має зручне розташування.

Таку думку висловив Олексій Дорошенко голова Національної Ради економічного розвитку.

За його словами можливо саме з цим повязано те, що це перше представлення губернатора поза обласним містом і ймовірно саме Бориспіль Володимир Зеленський бачить місцем розташування адміністративного центру Київської області. 

Також Дорошенко розповів, що 9 липня, напередодні візиту президента, Сергій Бунін, як кандидат у депутати ВР, зустрівся зі співробітниками Бориспільської центральної районної лікарні та почув їх скарги. Після того він передав їх керівництву партії “Слуга Народу”. Саме тому наступного дня Володимир Зеленський, перед представленням нового очільника Київщини Михайло Бно-Айріяна, під час робочого візиту завітав до цієї лікарні. На нараді Президент поставив питання перед керівником закладу про необхідність покращення умов лікування. У діалог двох осіб втрутився депутат Бориспільської міськради, який почав розповідати про традиційний конфлікт великого міста з районом.  Новий губернатор Київської області на питання Президента погодився взяти участь у співфінансуванні будівництва нового корпусу Бориспільської центральної районної лікарні. Оскільки проект попередньо можна оцінити в 200 млн грн, то грошей Бориспільської міської та районної рад буде не достатньо. Співфінансування повинно надійти з Київської області та державного бюджету. Наступного року в Борисполі повинен відкритися новий корпус лікарні, яка зможе обслуговувати не тільки більше жителів району, але й зробити це значно краще.