96-річчя Броварського району
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70917686_671895946651441_5368735568408608768_n.jpg)
День району – завжди хвилююча подія. В цей день є гарна нагода віддати шану тим, хто творив та творить історію району, проаналізувати день сьогоднішній та накреслити плани на рік майбутній.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71501262_671896086651427_466806895751987200_n.jpg)
27 вересня у великій залі РДА пройшли урочистості з нагоди свята. Керівники району привітали жителів населених пунктів Броварщини зі святом та вручили відзнаки, подяки та подарунки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71491968_671896079984761_2430201455102132224_n.jpg)
Приємним сюрпризом для усіх присутніх був концерт підготовлений творчими обдарованими колективами нашого району, повідомляє ІнфоБровари.
Фото ІнфоБровари