Новини
Бориспіль

90 випадків перевищення швидкості водіями за тиждень


Протягом тижня бориспільські патрульні за допомогою приладу TruCAM зафіксували 90 випадків перевищення швидкості водіями.

Про використання пристрою, водіїв повідомляють встановлені дорожні знаки, які попереджають кермувальників про те, що ведеться фото, відеофіксація порушень Правил дорожнього руху.

Нагадаємо, що із 08.10.2018 в Україні здійснюється контроль швидкості руху транспортних засобів за допомогою радарів TruCam (після сертифікації до них долучиться «старий» Візир).

Пристрій TruCAM (ТруКам) виробництва США отримав експертний висновок Держспецзв’язку України, який дійсний до 2021 року. Новий радар здатний вимірювати швидкість автомобіля в межах від 0 до 320 км/год, з допустимою похибкою не більше 2 км/год.
TruCam визначає відстань до транспортного засобу порушника в діапазоні від 15 до 1200 метрів (максимальна можлива помилка не перевищує 17 м). Фіксація правопорушень проводиться в зустрічному і попутному напрямках руху, проте якісний знімок держномера можливий з відстані не більше 100 метрів!

Патрульна поліція Борисполя